Villa Domino - Ubytovanie Stará Lesná


HTML5 Video Player
Prejsť na obsah

Hlavná ponuka

Múzeum Tatranskej kinematografie a fotografie
Vás pozýva na podujatia na mesial júl

Tešíme sa na vašu návštevu!

KULTÚRNE PODUJATIA NA MESIAC JÚL 2019

Srdečne Vás všetkých pozývame na júlové
Putovanie za históriou Starého Smokovca
Tešíme sa na Vašu návštevu!

Srdečné pozdravy všetkým.

Putovanie za históriou Starého Smokovca


Náš novopostavený rodinný penzión VILLA DOMINO sa nachádza v chatovej oblasti Stará Lesná v nádhernom a pokojnom prostredí najmenších veľhôr sveta, Vysokých Tatrách, od Studeného potoka je vzdialený len 50m.

              

                       
V našom príjemnom a útulnom penzióne nájdete komplexné ubytovacie a stravovacie služby, priestor na šport a relax. Pokiaľ sa rozhodnete pre rekreáciu v našom penzióne, budeme sa snažiť, aby ste sa u nás so svojou rodinou a deťmi cítili čo najlepšie.


Náš penzión je ideálnym miestom na rodinnú dovolenku, školské stretnutia po rokoch, či romantické dovolenky pre dvojice. Radi Vám zodpovieme na všetky Vaše otázky, odporučíme Vám trasy pre pešiu turistiku, lyžovanie alebo iné formy aktívneho alebo pasívneho odpočinku.

 
 

OCHRANA OSOBNÝCH ÚDAJOV

Vážený obchodný partner, vážený zákazník,
od  25. mája 2018 v Európskej únii vstúpilo do účinnosti Všeobecné  nariadenie o ochrane osobných údajov fyzických osôb (tzv. GDPR). V tejto  súvislosti by sme Vás radi informovali, akým spôsobom spracúvame Vaše  osobné údaje. Zároveň by sme Vás radi uistili, že Vaše osobné údaje  uchovávame v bezpečí a spracovávame ich podľa platných zákonov a po  novom tiež podľa GDPR. ZÁSADY SPRACOVANIA OSOBNÝCH ÚDAJOV nájdete tu.

Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky